Airlines Airport Aviation Breaking European News Breaking International News Breaking Travel News Business Rees Neiegkeeten Leit Neesopbau responsabel Tourismus Transportmëttel Travel Wire Neiegkeeten Kategorie Elo

Global Loftrees Nofro rebounds mëttelméisseg am September

Global Loftreesen rebounds mëttelméisseg am September.
De Willie Walsh, Generaldirekter vun der IATA. 
schrëftlech vun Den Harry Johnson

Déi rezent US Politikännerung fir Reesen vun 33 Mäert fir voll geimpften Auslänner vum 8. November nei opzemaachen ass eng wëllkomm, wa laang Zäit, Entwécklung. Zesumme mat de rezente Reouverture an anere Schlësselmäert wéi Australien, Argentinien, Thailand, a Singapur soll dëst e Boost ginn fir déi grouss Skala Restauratioun vun der Fräiheet ze reesen.

Drécken Friendly, PDF & E-Mail
  • Total Nofro fir Loftreesen am September 2021 (gemooss an Akommes Passagéier Kilometer oder RPKs) war erof 53.4% am Verglach zum September 2019. Dëst markéiert en Uptick vum August, wou d'Nofro 56.0% ënner dem August 2019 Niveauen war.
  • D'Inlandmäert ware mat 24.3% erof am Verglach zum September 2019, eng bedeitend Verbesserung vum August 2021, wéi de Traffic 32.6% géint virun zwee Joer erofgaang ass. All Mäert hunn Verbesserung gewisen mat Ausnam vu Japan a Russland, obwuel déi lescht am zolitte Wuesstumsgebitt am Verglach zum 2019 bliwwen ass. 
  • International Passagéier Nofro am September war 69.2% ënner September 2019, bråk méi schlëmm wéi de 68.7% Réckgang am August opgeholl. 

d' International Air Transport Association (IATA) annoncéiert e moderate Rebound am Loftrees am September 2021 am Verglach zum August seng Leeschtung. Dëst gouf duerch Erhuelung an den Inlandsmäert gedriwwen, besonnesch China, wou e puer Reesbussen no den COVID-19 Ausbroch am August opgehuewe goufen. D'international Nofro ass mëttlerweil liicht erofgaang am Verglach zum Mount virdrun. 

Well Vergläicher tëscht 2021 an 2020 monatlecht Resultater verzerrt sinn duerch den aussergewéinlechen Impakt vum COVID-19, ausser wann et net anescht uginn ass, sinn all Vergläicher zum September 2019, deen en normale Nofromuster gefollegt huet.

  • Total Nofro fir Loftreesen am September 2021 (gemooss an Akommes Passagéier Kilometer oder RPKs) war erof 53.4% am Verglach zum September 2019. Dëst markéiert en Uptick vum August, wou d'Nofro 56.0% ënner dem August 2019 Niveauen war.  
  • D'Inlandmäert ware mat 24.3% erof am Verglach zum September 2019, eng bedeitend Verbesserung vum August 2021, wéi de Traffic 32.6% géint virun zwee Joer erofgaang ass. All Mäert hunn Verbesserung gewisen mat Ausnam vu Japan a Russland, obwuel déi lescht am zolitte Wuesstumsgebitt am Verglach zum 2019 bliwwen ass.
  • International Passagéier Nofro am September war 69.2% ënner September 2019, bråk méi schlëmm wéi de 68.7% Réckgang am August opgeholl. 

"D'Performance vum September ass eng positiv Entwécklung, awer d'Erhuelung am internationale Verkéier bleift gestoppt amgaang weider Grenzschließungen a Quarantänmandater. Déi rezent US Politikännerung fir Reesen vun 33 Mäert fir voll geimpften Auslänner vum 8. November nei opzemaachen ass eng wëllkomm, wa laang Zäit, Entwécklung. Zesumme mat de rezente Reouverture an anere Schlësselmäert wéi Australien, Argentinien, Thailand, a Singapur soll dëst e Boost ginn fir déi grouss Skala Restauratioun vun der Fräiheet ze reesen, "sot. Willie Walsh, IATA Generaldirekter

International Passagéier Maart

  • Europäesch Carrièren ' Den internationale Verkéier vum September ass 56.9% géint September 2019 erofgaang, 1 Prozentpunkt erof am Verglach zum 55.9% Ofsenkung am August versus de selwechte Mount am Joer 2019. D'Kapazitéit ass 46.3% erofgaang an de Belaaschtungsfaktor ass 17.2 Prozentpunkte op 69.6% gefall.
  • Asien-Pazifik Fluchgesellschafte hunn hiren internationale Verkéier am September 93.2% am Verglach zum September 2019 gesinn, quasi onverännert vum 93.4% Réckgang am August 2021 versus August 2019 registréiert, well d'Regioun weider déi strengste Grenzkontrollmoossnamen huet. D'Kapazitéit ass 85.2% erofgaang an de Belaaschtungsfaktor ass 42.3 Prozentpunkte op 36.2% erofgaang, liicht déi niddregst tëscht de Regiounen.
  • Mëttleren Oste Fluchgesellschaften hat e 67.1% Nofro Réckgang am September am Verglach zum September 2019, liicht verbessert iwwer d'68.9% Ofsenkung am August, versus de selwechte Mount am Joer 2019. Kapazitéit ass 52.6% erofgaang, an de Loadfaktor ass 23.1 Prozentpunkte op 52.2% gerutscht. 
  • Nordamerikanesch Trägere erlieft e 61.0% Traffic erofgaang am September versus d'2019 Period, e bësse verbessert op de 59.3% Réckgang am August am Verglach zum August 2019. D'Kapazitéit ass 47.6% erofgaang, an de Loadfaktor ass 21.3 Prozentpunkte op 61.9% gefall.
  • Latäinamerikanesch Fluchgesellschaften huet e 61.3% Réckgang am September Traffic gesinn, am Verglach zum selwechte Mount am Joer 2019, en Upturn iwwer den 62.6% Réckgang am August am Verglach zum August 2019. September Kapazitéit ass 55.6% erofgaang an de Belaaschtungsfaktor ass 10.7 Prozentpunkten op 72.0% erofgaang, wat war de héchste Belaaschtungsfaktor tëscht de Regiounen fir den 12. Mount hannereneen. 
  • Afrikanesch Fluchgesellschaften ' De Traffic ass am September 62.2% am September versus zwee Joer gefall, bal 4 Prozentpunkte méi schlëmm wéi de 58.5% Réckgang am August am Verglach zum August 2019. September Kapazitéit war 49.3% erofgaang an de Belaaschtungsfaktor ass 18.4 Prozentpunkte op 53.7% erofgaang.

Bannent Passagéier Mäert

September 2021 (% chg vs de selwechte Mount am 2019)WeltdeelRPKUNPLF (% -pt)PLF (Niveau)
Gewalt54.2%-24.3%-14.7%-9.3%73.0%
Australien0.7%-80.3%-71.2%-26.2%56.2%
Brasilien1.6%-17.3%-16.8%-0.5%81.2%
China PR19.9%-26.2%-10.5%-14.6%68.9%
Indien2.1%-41.3%-30.5%-13.4%72.4%
Japan1.4%-65.5%-34.5%-36.7%40.9%
Russesch Fed.3.4%29.3%33.3%-2.6%83.1%
US16.6%-12.8%-5.5%-6.5%76.1%
  • Brasilianer Bannemaart nohalteg seng graduell Erhuelung am positive Impfung Fortschrëtt. Den Traffic ass 17.3% erofgaang am Verglach zum September 2019 - verbessert vun engem 20.7% Fall am August. 
  • Japaner Den Inlandsverkéier am September ass 65.5% erofgaang, verschlechtert vun engem 59.2% Réckgang am August versus August 2019, wéinst dem Impakt vu Restriktiounen.

De kuerze Resumé

"All Neieröffnungs Ukënnegung schéngt mat ähnlechen awer ënnerschiddleche Reegelen ze kommen. Mir kënnen d'Erhuelung net a Komplikatioune verstoppen loossen. Déi ICAO Héichniveau Konferenz iwwer COVID-19 huet sech eens datt d'Harmoniséierung eng Prioritéit sollt sinn. De G20 huet en Engagement erkläert fir Handlung ze huelen fir eng Erhuelung mat nahtlosen Reesen, Nohaltegkeet an Digitaliséierung z'ënnerstëtzen. Elo mussen d'Regierungen Handlungen hannert dëse Wierder setzen fir einfach an effektiv Moossnamen ze realiséieren. D'Leit, d'Aarbechtsplazen, d'Geschäfter an d'Wirtschaft zielen op echte Fortschrëtter, "sot Walsh.

D'Visioun vun der IATA fir d'global Konnektivitéit sécher ze restauréieren baséiert op fënnef Schlësselprinzipien:

  • D'Impfungen solle sou séier wéi méiglech fir jiddereen disponibel sinn.
  • Vakzinéiert Reesender däerfe keng Reesbarrièren hunn.
  • Testen sollen déi ouni Zougang zu Impfungen erlaben ouni Quarantän ze reesen.
  • Antigen Tester sinn de Schlëssel fir kosteneffektiv a praktesch Testregimer.
  • Regierunge solle fir Testen bezuelen, sou datt et keng wirtschaftlech Barriär gëtt fir ze reesen.
Drécken Friendly, PDF & E-Mail

Iwwer den Auteur

Den Harry Johnson

Den Harry Johnson war den Aufgabeditor fir eTurboNews fir bal 20 Joer. Hie lieft zu Honolulu, Hawaii, an ass ursprénglech aus Europa. Hie genéisst ze schreiwen an d'News ze decken.

Hannerlooss eng Kommentéieren