Breaking International News Breaking Travel News Business Rees Kultur Educatioun Ënnerhaalung Neiegkeeten Leit responsabel Tourismus Travel Wire Neiegkeeten Kategorie Elo

Top 10 Freelancer Destinatiounen op der Welt

Top 10 Freelancer Destinatiounen op der Welt.
Top 10 Freelancer Destinatiounen op der Welt.
schrëftlech vun Den Harry Johnson

Wéi digital Innovatioun d'Art a Weis wéi mir schaffen transforméiert, ginn typesch Bürostonnen eng Saach vun der Vergaangenheet.

Drécken Friendly, PDF & E-Mail
  • Japan ass dat schlëmmste Land fir Freelancer, mat engem Freelancer Score vu just 3.99/10. Dëst ass haaptsächlech wéinst enger ganz schlechter Leeschtung wat d'Sich no Freelance Aarbecht ugeet, geréng Kraaft vu legale Rechter fir Aarbechter, an eng schlecht Leeschtung am Global Gender Gap Index.
  • Singapur ass d'Land mat der schnellsten Internetgeschwindegkeet bei 256.03 Mbps. 
  • Holland huet den héchsten Interessi un Freelancer mat 1,305 Recherche pro 100,000 Leit.

Als digital Innovatioun transforméiert d'Art a Weis wéi mir schaffen, an typesch Bürosstonnen ginn eng Saach vun der Vergaangenheet, Finanzexperten hunn déi bescht Länner op der Welt identifizéiert fir Freelancer ze sinn.

Fir d'Etude ze maachen, kruten d'Länner e normaliséierte Score vun 10 fir all Faktor, dorënner Breetbandgeschwindegkeet, Liewenskäschte, Stäerkt vun de legale Rechter vun den Aarbechter, Glécksindex an Disponibilitéit vu Co-Aarbechtsraim.

10 bescht Länner fir Freelancer ze sinn:

RankLand NummBreetbandgeschwindegkeet Juli 2021 (Mbps)Breetband Käschten pro Mount 2020 (USD)Sich no Freelance Aarbecht pro 100,000Gesetzesrechter 2019Global Gender Gap Index 2020Liewenskäschte pro Persoun, pro Mount (USD)Co-Working Plaze pa 100,000Gléck Index 2017-2019Freelancer Score
1Singapur256.0333.431,05880.724971.092.326.3777.35
2Neiséiland164.0662.94554120.799944.862.187.37.20
3Spuenien187.8843.4368950.795719.371.586.4016.53
4Australien85.3259.25964110.731974.161.957.2236.49
5Dänemark208.552.0255880.7821,094.991.087.6466.48
6Kanada174.5376.1464990.772889.21.567.2326.45
7Schwäiz214.8269.3767260.7791,586.172.507.566.36
8Litauen132.1813.3559960.745617.421.646.2156.35
9Schweden163.3148.437970.82953.141.237.3636.34
10Irland116.1948.5561670.798979.521.717.0946.27

Singapur hëlt déi Top Plaz als déi bescht Plaz fir als Freelancer am Joer 2021 ze schaffen, mat engem Score vu 7.35. Singapur profitéiert vu Breetband dat souwuel bezuelbar ass ($ 33.43 pro Mount) a super séier (256.03 Mbps). D'Land performt staark iwwerall, obwuel et net déi bëllegst Plaz ass fir ze wunnen an et ass nach ëmmer Plaz fir Verbesserung wat säi Glécksindex Score ugeet.

Drécken Friendly, PDF & E-Mail

Iwwer den Auteur

Den Harry Johnson

Den Harry Johnson war den Aufgabeditor fir eTurboNews fir bal 20 Joer. Hie lieft zu Honolulu, Hawaii, an ass ursprénglech aus Europa. Hie genéisst ze schreiwen an d'News ze decken.

Hannerlooss eng Kommentéieren

1 Kommentéieren

  • Maacht mat mat Ärem Artikel Schreiwen Plattform. Ech sinn e kompetenten Artikel Schrëftsteller mat dräi Joer Erfahrung mat Top-Notch Grammatik fräi vu Plagiat.